Shoper Integracja Dropshipping

sklepy shoper

SHOPER

typ

WŁASNY HOSTING | OPEN SOURCE

integracja

INTEGRATOR DROPEO

O Shoper

Platforma e-commerce Shoper to sprawdzony wybór, prosto od polskiej firmy Dreamcommerce SA. O dużym sukcesie tego oprogramowania świadczyć może rozszerzenie go na rynek zagraniczny, a także dwukrotne uzyskanie nagrody Ekomers. Jest to idealny wybór dla rozwijających się firm i przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność w sieci – integracja z Shoper jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Główną zaletą platformy Shoper jest dostęp do licznych, wyspecjalizowanych funkcji – jest ich blisko 250. Opcje oferowane przez to oprogramowanie są naprawdę szerokie – od aplikacji moblinej, poprzez obsługę konta Allegro lub prowadzenie sklepu za pośrednictwem Faebooka, aż po wygodny Shoper dropshipping, nieoceniony przy dystrybucji sieciowej.

kONFIGURACJA SHOPER

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego swojego sklepu
  2. Z menu wybierz: Konfiguracja > Administracja, system > Administratorzy
  3. Kliknij w przycisk Dodaj grupę administratorów
  4. Wprowadź nazwę grupy np. Użytkownicy API, ustaw typ dostępu na dostęp do panelu administracyjnego i webapi oraz uprawnienia na:
    • Asortyment: odczyt, dodawanie, edycja, usuwanie
    • Konfiguracja: odczyt
  5. Zapisz zmiany
  6. W zakładce Administratorzy dodaj nowego administratora do tej grupy – jego login i hasło będą potrzebne do logowania w Panelu Integratora