Woocommerce Integracja Dropshipping

WOOCOMMERCE

typ

WŁASNY HOSTING | OPEN SOURCE

integracja

INTEGRATOR DROPEO

O Woocommerce

Woocommerce stanowi wtyczkę do popularnego WordPressa, działającą na otwartym źródle. System CMS jest dobrze znany i bardzo rozpowszechniony – według szacunków, operuje na nim niemal 18% sklepów internetowych. Platformę tę ceni się z uwagi na jej przystępność – integracja z Woocommerce jest bardzo prosta, a obsługa wygodna i intuicyjna. Co więcej, decydując się to oprogramowanie, zapewnia się sobie dostęp do ponad tysiąca dodatkowych rozszerzeń, z czego znaczna część jest zupełnie darmowa.

Prawdopodobnie największym atutem Woocommerce są szerokie możliwości modyfikacji, dzięki czemu można dokładnie przystosować tę platformę do potrzeb swojej działalności, wprowadzając nowe funkcje jak Woocommerce dropshipping czy zautomatyzowaną obsługę sklepu.

KONFIGURACJA WOOCOMMERCE

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego swojego sklepu
  2. Z menu wybierz: Użytkownicy > Dodaj nowego
  3. Utwórz nowego użytkownika o nazwie DROPEO i roli Shop manager
  4. Wybierz w menu WooCommerce > Ustawienia (Settings) i przejdź do zakładki Zaawansowane (Advanced)
  5. Kliknij link REST API i Dodaj Klucz (Add key)
  6. Wygeneruj klucze CS_ oraz CK_ z uprawnieniami Oczyt/Zapis (Read/Write) i zapisz je w bezpiecznym miejscu – będą potrzebne do logowania w Panelu Integratora
  7. Wybierz w menu Settings > Permalinks (Ustawienia -> Bezpośrednie odnośniki), upewnij się, ze jest zaznaczona opcja Nazwa wpisu (Post name) i zapisz zmiany.